Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 

Artykuły

18 czerwca 2019

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

23 czerwca 2019 r. (niedziela) od godz. 11:00 na boisku w Bukowcu, swoje umiejętności we wspólnej rywalizacji zaprezentują druhny i druhowie z jednostek OSP i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Brójce. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do kibicowania, a po zakończeniu zawodów na pyszną grochówkę.

 

18 czerwca 2019

Zakończenie współpracy z Samorządowym Informatorem SMS

Od dnia 27 czerwca br. gmina Brójce nie będzie już korzystać z usług tego operatora. W związku z tym osoby, które zainstalowały na swoje urządzenia mobilne aplikację BLISKO (Lokalni nadawcy BLISKO ciebie), nie będą po tym dniu otrzymywać powiadomień i komunikatów z gminy Brójce.

18 czerwca 2019

Ruszył przetarg na inwestycje w Stefanowie i Przypuście

Uwaga przedsiębiorcy budowlani!

Gmina Brójce ogłosiła właśnie przetarg na zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Stefanowie oraz budowę placu zabaw w Przypuście. Oferty przyjmowane będą do 3 lipca 2019 r. do godz. 11:00. Szczegóły na stronie: http://bip.brojce.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-151-6354

 

17 czerwca 2019

11. Mini Wyścig Kolarski "Solidarności"

To impreza dla dzieci towarzysząca 30. Międzynarodowemu Wyścigowi Kolarskiemu „Solidarności” i Olimpijczyków. Gmina Brójce jest partnerem wyścigu. Ten „dorosły” startuje 2 lipca w Łodzi (kolarze przejadą wtedy także przez naszą gminę, Lotny Finisz przed Urzędem Gminy). Ten „dziecięcy” to seria zawodów w różnych miejscowościach. 30 czerwca w Łodzi. Szczegóły na stronie wyścigu w zakładce MINI WYŚCIG: http://www.wyscig.com.pl/

11 czerwca 2019

Rozbudowa drogi 713 Kurowice-Ujazd

Uwaga mieszkańcy gminy Brójce! Uwaga kierowcy! Uwaga podróżni! Rusza rozbudowa drogi wojewódzkiej 713 na odcinku od Kurowic do Ujazdu. Od 14 czerwca 2019 r. (piątek) wykonawca robót, firma Erbedim, wprowadza zmianę organizacji ruchu na tym odcinku. Ruch będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany sygnalizacją świetlną.