WĘGIEL: terminy, dostawy, opłaty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 stycznia 2023

Szanowni Państwo!

W tym tygodniu składy węglowe, z którymi gmina Brójce podpisała umowy, rozpoczęły pierwsze dostawy węgla. W pierwszej kolejności dla gospodarstw domowych dostarczany jest GROSZEK II - zgodnie z kolejnością złożonych wniosków do Urzędu Gminy Brójce.

Z uwagi na to, że w styczniu br. brak jest wolnych terminów odbioru bezpośrednio z kopalni węgla grubego (kostka, orzech) informujemy, że taki węgiel zostanie dostarczony do gminy w lutym br. - zgodnie z ustalonymi awizacjami: orzech w pierwszej połowie lutego, kostka w drugiej połowie lutego.

Jednocześnie informujemy, że pracownicy Urzędu Gminy Brójce codziennie kontaktują się z polskimi kopalniami, w celu możliwości awizowania zamówionego przez Państwa węgla na najbliższe możliwe terminy.

Osoby, które złożyły wniosek o zakup węgla. Ważna informacja.

Gdy będzie zbliżał się termin odbioru przez Państwa węgla, pracownik Urzędu Gminy Brójce skontaktuje się z Państwem w sprawie wniesienia opłaty za węgiel. Prosimy o zabezpieczenie środków i dokonywanie opłat za węgiel tylko po otrzymaniu telefonicznej informacji z Urzędu Gminy Brójce.
Opłaty będzie można dokonać w
kasie urzędu (kartą lub gotówką) oraz w szczególnych przypadkach przelewem na nr konta:
22 8781 0006 0060 0141 2000 0020
Uwaga!
Przestrzegamy przed  oszustami!
Prawidłowy i jedyny nr konta, na które można dokonać opłat za zamówiony węgiel, podany jest powyżej.