Jesteś tutaj: Start / Psy do adopcji

Psy do adopcji

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pragniemy zachęcić Państwa do adopcji piesków z terenu naszej gminy, które znajdują się w schronisku

http://www.hotelzwierzat.com

Każdy pies jest zaczipowany, odrobaczony i wysterilizowany. Poniżej publikujemy kilka zdjęć psów znajdujących w tym schronisku.

 982061600051031  Ten piękny pies czeka na swoją szanse i prawdziwy dom.
Ośmioletni  cudny, duży i kudłaty pies. Ma w sobie wiele radości i uwielbia się przytulać. Ceni sobie bliskość człowieka, jest kontaktowy i towarzyski. Ładnie chodzi na smyczy i lince treningowej, reaguje na przywołanie. Potrzebuje sporo ruchu, jest psem żywiołowym i lubiącym biegać. Dogaduje się z innymi psami, nie jest konfliktowy. Wysterylizowany, elektronicznie znakowany (czip), odrobaczony i po wszystkich szczepieniach. Ze względu na gęstą sierść wskazany jest dla niego dom z ogrodem. Mimo, że czeka w jego oczach tli się  iskierka nadziei. Nie pozwól aby zgasła…  

982061600047819  4 letnia, delikatna, wycofana sunia.
Bardzo się boi zmian otoczenia, zastyga w bezruchu, nie chodzi na smyczy. Jest zainteresowana dźwiękami. Uczy się kontaktu z człowiekiem, nie ucieka. Jest dobrą obserwatorką. Dobrze się czuje w boksie. Jest łagodna. Przy czułym, cierpliwym właścicielu z pewnością odkryje uroki posiadania domu. Będzie najwierniejszym przyjacielem, takim  na dobre i złe. Wysterylizowana, elektronicznie znakowana  (czip), odrobaczona i po wszystkich szczepieniach. „Nie ma rzeczy gorszej niż strach, strach przed nieznanym, przed groźną tajemnicą, która zdaje się czaić wszędzie”. Jest w niej zbyt wiele strachu ,daj szansę zapomnieć i przywrócić wiarę w człowieka …

Czy są  gdzieś ludzie, którzy nie będą zaglądać w metrykę, a wykażą się po prostu empatią.
8 lat Śliczny, "nakrapiany" pies średniej wielkości. Ma dobry kontakt z człowiekiem. Jest spokojny, grzeczny, pogodny. Łobuzuje tylko w kojcu udając groźnego i pilnując swojego terenu. Ładnie chodzi na smyczy i lince treningowej. Jest ostrożny w nowych miejscach, ale nie panikuje. Akceptuje inne psy. Wysterylizowany, elektronicznie znakowany  (czip), odrobaczony i po wszystkich szczepieniach..

 

 9820616000478224 letnia, sympatyczna sunia.
Potrafisz oprzeć się temu spojrzeniu? Ona chciałaby już być czyjaś Jeśli nie możesz jej adoptować pokaż ją swoim znajomym. Tak też możesz jej pomóc. Jest bezkonfliktowa, ciekawska, ma dobry kontakt z człowiekiem, uwielbia pieszczoty i przytulanie. Uczy się chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Wysterylizowana, elektronicznie znakowana  (czip), odrobaczona i po wszystkich szczepieniach.